ورق های سینوسی شفاف فایبرگلاس

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

ورق های صنعتی فایبرگلاس در فرم های سینوسی ،  ذوزنقه ای و شادولاین هم گام با فرم های فلزی تولید می شود. مورد استفاده نورگیرهای فایبرگلاس عمدتا برای تامین نور کافی روز به سالن  های تولید است.

بازتاب نور این ورقها به صورت مایل می باشد این امر به دلیل وجود الیاف پشم شیشه در ورقهای فایبرگلاس می باشد چون  عبور نور به صورت مستقیم در فصل تابستان  آزار دهنده است .

ورق فلزی مورد استفاده در سقف با ورق فایبرگلاس یکسان می باشد تا یک همپوشانی خوب  را برای شما تامین کند . طول این ورقها آزاد و به سفارش و نیاز مشتری می باشد

 از ورقهای فایبرگلاس  نیز در محیط های صنعتی خورنده نیز  می توان استفاده نمود. آنها شرایط سخت آب و هوایی، خوردگی و مقاومت در برابر آتش را برآورده می کنند. رزین های مهندسی شده مقاومت بالایی در برابر حمله اسیدها، قلیایی ها، حلال ها و رطوبت 100% دارند.

برنامه های کاربردی ورق های صنعتی فایبرگلاس

 از فایبرگلاس در بسیاری از صنایع استفاده می شود. به دلیل وجود مقاومت بسیار بالای آن در ساخت و ساز ساختمان های جدید.پانل های جایگزین برای پانل های فایبرگلاس خراب در ساختمان های فلزی.سایبان ها و پوشش های در مناطق استخر و گلخانه های تجاری، گلخانه های خانگی، سقف های صنعتی، محوطه استخر، تعویض پنجره، ساختمان های فلزی، نورگیر، گنبد، پناهگاه، سایبان، سوله، کانکس، اتاق های آفتابگیر، سایدلیت ها و غیره ....

 

 

 

شرکت صنایع فایبرگلاس مبارکه تنها تولید کننده ورقهای شفاف فایبر گلاس با خط تولید تمام اتوماتیک صنعتی در ایران می باشد.
این شرکت به عنوان بزرگترین و مجهزترین شرکت تولیدی ورقهای پوششی وقطعات کامپوزیتی در ایران شناخته می شود.

تماس با ما

تلفن : 7-58650006-031

شماره واتس آپ : 09215375120

همراه : 09131368820

همراه : 09131358785

آدرس دفتر فروش : اصفهان ، پلیس راه اصفهان - شیراز ، کیلومتر 15 جاده مبارکه

دانلود کاتالوگ

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه متعلق به شرکت فایبرگلاس مبارکه می باشد.

طراحی و پشتیبانی توسط شرکت آوین نت

جستجو