ورق فایبرگلاس

اگر به دنبال خرید 💥 ورق فایبرگلاس 💥 درجه و عالی همراه با ضمانت فیزیکی و تعهد کلامی هستین ، اینجا نقطه آخر جستجوی شماست . ما همراه شما هستیم تا با افتخار در تمامی مراحل ، پیشتاز در ارائه خدمات و محصولات درجه ورق فایبرگلاس در کل کشور باشیم .

خرید ورق فایبرگلاس

ورق فایبرگلاس در دنیای امروز و عصر تکنولوژی به شدت در صنایع مختلف مخصوصا صنایع فراگیر شده است. مهمترین دلیل آن دوام، استحکام، سبکی، قیمت مناسب، تنوع در طرح های مختلف آن و … همه و همه باعث شده اند کاربرد ورق فایبر گلاس بسیار چشم گیر شود و جایگزین مواد اولیه‌ی بی‌دوام و بی‌کیفیت شوند ..
گروه صنعتی فایبرگلاس مبارکه به عنوان بزرگترین تولیدکننده اصلی فایبر گلاس در کل کشور با بالاترین کیفیت تولید و عرضه سراسری در خدمت هم میهنان عزیز است. برای خرید ورق فایبرگلاس در انواع مختلف می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید ☎ و از مشاوره رایگان  بهره ببرید ..

قیمت ورق فایبرگلاس

نحوه محاسبه قیمت فروش ورق های فایبرگلاس به صورت متر مربع و بسته به ضخامت ورق ها متفاوت می باشد. عرض ورق ها از ( 1 متر تا 25/1 ) و طول شیت ها آزاد می باشد ضخامت ورق ها ( از 1 میلی متر شروع شده و محدودیتی در ضخامت وجود ندارد )

ورق فایبرگلاس چیست ؟

فایبر گلاس (Fiberglass)کامپوزیتی از الیاف شیشه با مواد پلیمری است که از پشم شیشه برای تقویت کنند و از مواد پلیمری برای مواد زمینه استفاده می‌کنند. از انواع رزین‌ها مانند وینیل استر، پلی استر و اپوکسی برای تولید آن استفاده می‌کنند. پلی استر در برابر خوردگی ضعیف بوده، وینیل استر مقاوم در برابر خوردگی و اپوکسی در برابر خوردگی و دما مقاوم است

انواع ورق فایبرگلاس 


انواع ورق فایبرگلاس با توجه به شکل سطح مقطع متفاوت می باشد .

1 – ورق فایبرگلاس موج دار ( ورق سینوسی ، ورق ذوزنقه ای و شادولاین ) هم فرم با ورق های فلزی
2 – ورق های فایبرگلاس صاف یا تخت
3 – ورق فایبرگلاس مطابق با ساندویچ پانل ها
4 – ورق فایبرگلاس مطابق با فرم ورق های pvc

5 – ورق های آج دار( با ضخامت بالا )

 

مطالعه بیشتر : برای مشاهده انواع ورق فایبرگلاس رنگی کلیک کنید .

انواع ورق فایبرگلاس با توجه به طرح سطح و عبور نور :

1 ورق فایبرگلاس رنگی (ورق فایبرگلاس سفید ، ال ی دی ، سبز ، قرمز ، آبی و …)
2 ورق فایبرگلاس بدون هیچ گونه پیگمنت رنگ
3 ورق فایبرگلاس آج دار

ورق فایبرگلاس شفاف

امروزه مورد استفاده ورق های فایبرگلاس شفاف در صنعت بسیار پر کاربرد شده است برای کاهش هزینه برق مصرفی درسوله ها و سلامت روان کارگران از نورگیرهای صنعتی فایبرگلاس مطابق با فرمینگ ورق سقف برای تامین نور و کاهش هزینه های برق مصرفی و در دیواره جایگزین شیشه می توان استفاده نمود.

که از طرفی هزینه استفاده از شیشه را کاهش می دهد چراکه نیاز به نصب چارچوب پنجره نمی باشد و مطابق ورق فلزی و نصب آن مطابق ورق فلزی می شود.
ورق های فایبرگلاس شفاف صنعتی را می توان به راحتی باورق های فلزی ، ساندویچ پانل ها و ورق های pvc اورلب نمود و مشکل آب بندی ندارد

قیمت ورق فایبرگلاس شفاف


نحوه محاسبه قیمت ها به صورت مترمربع بسته به طول ، عرض و ضخامت ورق ها می باشد عرض ورق ها از ( 1 تا 25/1 ) طول ورق ها آزاد و به سفارش مشتری می باشد.

ورق فایبرگلاس تخت صاف

ورق فایبر گلاس صاف یا ورق فایبرگلاس تخت به صفحاتی گفته می شود که از ترکیب رزین پلی استر و الیاف شیشه تشکیل شده است و دارای سطح صافی می باشد که در اصطلاح عامیانه با نام های ورق فایبر گلاس، ورق FRP، ورق GRP، ورق GFRP، ورق کامپوزیت فاییرگلاس، ورق پلیمری، ورق پلاستیکی، ایرانیت فایبرگلاس، ورق دیوار پوش فایبرگلاس و… شناخته می شود

قیمت ورق صاف

قیمت ورق تخت فایبرگلاس وابسته به طرح ورق فایبرگلاس، ورق تخت یا ورق آج دار ، ضخامت ورق فایبرگلاس، ابعاد ورق کامپوزیت فایبرگلاس و تعداد ورق مورد نیاز متغیر می باشد. محاسبه قیمت ورق کامپوزیتی نیز با توجه به قیمت هر متر مربع ورق فایبرگلاس امکان پذیر می باشد.

ایرانیت فایبرگلاس

ایرانیت فایبرگلاس نوعی ورق فرم دار با گام های بزرگ می باشد که مطابق با فرم ایرانیت های سیمانی موجود در بازار که شرکت فایبرگلاس مبارکه همگام با فرمینگ ورق های ایرانیت سیمانی نوع فایبرگلاس آن را تولید می کند موارد استفاده این نوع ورق ها بیشتر در لوورهای صنعتی و کولینگ تاورها و ….. می باشد.
برخی تفاوت های ایرانیت سیمانی و ایرانیت فایبرگلاس :
1- ایرانیت فایبرگلاس بسیار سبک تر از نوع سیمانی می باشد
2- حمل و نقل آسان تر
3- تولید در کوتاهترین زمان ممکن
4- دچار خوردگی و فرسایش نمی شود
5- مقاومت بالا در محیط های اسیدی ، محیط های دارای خوردگی