ورق فایبرگلاس Z107

محصولات

ورق های فایبرگلاس وینیل استر GRV

Z 107

موارد مصرف : جهت پوشش سالنهای اسید شویی ، کولینگ تاورها و هرمکانی که دارای بخارات و یا سیالات اسیدی و خوردنده باشند مورد استفاده می گیرند.

ورقهای GRV در برابر انواع مواد شیمیایی و اسیدها و همچنین در برابر سایش و فرسایش مقاومت بسیار بالاتری نسبت به ورقهای FRP دارد.

فایبرگلاس یا الیاف شیشه یکی از متداول‌ترین انواع فیبرهاست که در صنایع پلیمر تقویت‌شده مورد استفاده قرار می‌گیرد. به‌جز فایبرگلاس، می‌توان به فیبر کربنی و کِولار به‌عنوان مواد تقویت‌کننده‌ای اشاره کرد که استفاده زیادی دارند.

برای خرید ورق فایبر گلاس Z104 کلیک کنید.

فایبرگلاس بسیار انعطاف‌پذیر است و می‌توان آن را به صفحات یا پارچه‌های بافته‌شده، تبدیل کرد. فیبر شیشه را بر اساس نوع استفاده، به چند دسته مختلف تقسیم می‌کنند.

کاربرد ورق فایبرگلاس

ورق فایبرگلاس یک ماده همه‌کاره با کاربردهای متعدد است. این برای طیف گسترده‌ای از اهداف، از عایق صوتی تا تقویت سازه استفاده می‌شود. دوام، وزن سبک و مقاومت در برابر آتش آن را به یک محصول منحصربه‌فرد برای بسیاری از کاربردها، از مصارف صنعتی گرفته تا مسکونی تبدیل کرده است.
همچنین لازم به ذکر است که استفاده از  ورق فایبر گلاس به دلیل مقرون به‌صرفه‌بودن و فرآیند نصب آسان، به طور پیوسته در صنایع مختلف در حال رشد است.