ورق فایبرگلاس Z118

محصولات

ورق های فایبرگلاس وینیل استر GRV

Z 118

موارد مصرف : جهت پوشش سالنهای اسید شویی ، کولینگ تاورها و هرمکانی که دارای بخارات و یا سیالات اسیدی و خوردنده باشند مورد استفاده می گیرند.

ورقهای GRV در برابر انواع مواد شیمیایی و اسیدها و همچنین در برابر سایش و فرسایش مقاومت بسیار بالاتری نسبت به ورقهای FRP دارد.

پیشنهاد ویژه برای خرید  ورق فایبرگلاس Z117 کلیک کیند.

تولید ورق فایبرگلاس

تولید ورق فایبرگلاس فرآیند مهمی است که شامل ایجاد ورقه‌های شیشه‌ای نازک از شیشه مذاب است. این فرآیند برای ایجاد طیف گسترده‌ای از محصولات، از قطعات خودرو و هوافضا گرفته تا لوازم خانگی و تجهیزات پزشکی استفاده می‌شود. فرآیند تولید ورق فایبرگلاس شامل ذوب شیشه، تبدیل آن به ورق و خنک کردن آن تا رسیدن به ضخامت مورد نظر است.

کاربرد ورق فایبرگلاس

ورق فایبرگلاس یک ماده همه‌کاره با کاربردهای متعدد است. این برای طیف گسترده‌ای از اهداف، از عایق صوتی تا تقویت سازه استفاده می‌شود. دوام، وزن سبک و مقاومت در برابر آتش آن را به یک محصول منحصربه‌فرد برای بسیاری از کاربردها، از مصارف صنعتی گرفته تا مسکونی تبدیل کرده است.
همچنین لازم به ذکر است که استفاده از ورق فایبر گلاس به دلیل مقرون به‌صرفه‌بودن و فرآیند نصب آسان، به طور پیوسته در صنایع مختلف در حال رشد است.
شرکت صنایع فایبر گلاس مبارکه تولید کننده انواع ورق فایبر کلاس است که شما میتوانید با مشاوره رایگان در رابطه با ورق فایبر گلاس رنگی نیاز خود را پیدا کنید و خریدی مطمعن را تجربه کنید.